23 Ocak 2014 Perşembe

GOLDEN GLOBES 2014 RED CARPET OLAYLARI PART 2

Golden Globe olayını Amber Heard'tan sonra zirvede bırakmıştım ama arkadaşlarımın yoğun isteği üzerine Part 2 ile devam ediyorum zira atladığım isim çokmuş..


Güzeller güzeli Amy Adams porselen tenine pek yakışan kırmızı elbisesiyle gecenin gözdesiydi bence.Kızıl saçlarının zaten hastası olduğumuz Amy,Valentino kırmızı elbiseyle şahane bir seçim yapmış.Bu kadar iddialı bir elbiseyle bile bu kadar mütevazi durmak işin beceri kısmı.Demem o ki elbise Amy'i değil,Amy elbiseyi giymiş!
Kate Beckinsale en beğendiklerimden bir diğeri,herşey kararında yerli yerinde Zuhair Murad elbise bu kadar yakışır bu kadar güzel taşınırdı.Kadın zaten kusursuz dekoltesi kıvamında ,elbisenin içinde mutlu ve rahat görünüyor.Eğer couture bir elbise giyiniyorsanız (aslında her ne giyiniyorsanız) ilk kriterizniz de bu olmalı,mutlu ve rahat hissetmelisiniz.Bu kadar sükunet yeter!Lena Dunham, herkese ağzının payını vermeye ve ezberleri bozmaya gelmiş.Komplekssiz halleri sevimli görünüyor,etli omuzlarına vura vura geyik yapıp gülünecek bir kız bu aslında.Saaapsarı elbisesi Zac Posen imzalı,dev bir limona kaş göz çizsem bundan iyi olmazdı valla.Bravo minik kuşuma ! :))Hamile kadınlar bana hep sevimli gelmiştir ama Drew Barrymore'nin Ed Westwick (nam-i diğer Chuck Bass) ile kaçamağını unutmadık,unutturmayacağız.O kareleri gördüğümde de tamda böyle patatese dönmesini istemiştim,dönmüş :)Bostanda unutulmuş patates gibi şiştikçe şişmiş,güllü dallı berbat bir Monique Lhuiller elbise giymiş.
Helen Mirren'in muhteşemliğini yazmayan bi' ben kalmıştım sanırım.Kendisi 'evet 70. yaşımda hepinizi cebimden çıkarırım' gülümsemesiyle geceye renk kattı.Çok zarifti,çok güzeldi.Yeşil Jenny Packham elbisesi Bulgari takıları gözleri kadar ışıltılı olmasada enfesti.Olmuyooor,olmuyooor!!Güzelim kadınlar böyle saçma sapan giyinince,sonra biz eleştirince,kıskandığımızı düşünenleriniz olabilir.Sofia Vergara çok beğendiğim kadınlardan biri.Yuvarlak hatları,kocaman gülüşü cidden çok hoş.Ancak bu elbiseyle o kolyeyle neyin coşkusunu yaşıyor anlayamadım.Bütün hafta boyunca dostlarımla yaptığım moda sohbetlerine dandik kolyesiyle renk kattı sağolsun.Zac Posen yukarıda görüldüğü gibi aynı kıyafetin sarısıyla Lena Dunham'ı harcamalara doyamamış Sofia ile devam etmiş.Bütün gece kara bir bulut gibi ortalarda dolandı güzelim kadın.Elbise daha sonralarda,pamuk prensesin kötü kalpli kız kardeşinin oynanacağı bir piyeste değerlendirilebilr.Gecede en beğendiğim 2. elbisenin de Gucci olması elbette tesadüf değil(ilki Olivia Wild idi.).Margot Robbie Gucci elbisenin içinde kusursuz görünüyor.Elbisenin kenarlarından ve belinden geçen zümrüt renkli taşlarla Christian Louboutin yeşil ayakkabıların uyumu muhteşem.
Zooey Deschanel'i her gördüğümde Katy Perry ile olan benzerliğine şaşırıyorum.Zooey Deschanel tercihini Oscar De La Renta'dan kullanan tek kişiydi sanırım.Kıyafetiyle ilgili çok net bi' fikrim olmasa da,Oscar de la Renta gelinlik hayali olan bi insan olarak burdada Z. Descahanel'e torpil yapabilirim.Elbise 2 parçadan oluşuyor.Hem tül,hem inci işlemeler,hem de kafadaki gül bana iç bayıltacak kadar romantik geldi.Dönem dizisinden fırlamış gibi duruyor...


Yapılacak birçok işim olduğundan postu burada bitiyorum.Dedikodu sever arkadaşlarım sayesinde,Golden Globes 2014'ü,sonu gelemeyen Recep İvedik serisine döndürmezsek iyidir.. :)))


Mutlu günler...


Görseller:Just Jared & Rfca